ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14886539
nr 1488 6539
Nyrokoko, mahogny, 240x90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:08:43
5/9 18:19:21
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.
Kondition: slitage, skador
nr 1488 6539
Nyrokoko, mahogny, 240x90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 2.600 kr |
Såld: | 1.500 kr |
måndag 5 september 2022 |
5/9 18:19:21 | 1 | Vinnande bud |
Nyrokoko